אודות משרד עורכי הדין מוניר רמאל

משרד עורכי הדין מוניר רמאל הוקם בשנת 2005 ע"י עורך הדין מוניר רמאל, בוגר הפולטה למשפטים באחת האוניברסיטאות המובילות באנגליה. מוניר הוא עורך דין בעל וותק של 20 שנים בתחום, אשר צבר לאורך השנים מוניטין ללא רבב כעורך דין בעל כישורים רבים בתחום האזרחי-מסחרי והציבורי-מנהלי. עורך הדין מוניר רמאל שימש בין היתר גם כיועץ המשפטי של המועצה המקומית ירכא, מה שמעניק לו ידע ייחודי על המערכת הבירוקרטית מבפנים אשר מסייע לו בעבודתו מול לקוחות עסקיים ופרטיים בתחום המשפט המנהלי-ציבורי.

משרדנו מונה כארבעה עורכי דין נמרצים, מקצועיים וחרוצים שאליהם מצטרפת מנהלת משרד בעלת תואר ראשון בשירותי אנוש וניהול ויישוב סכסוכים, וכולם פועלים למתן שרות מקצועי, איכותי וברמה הגבוהה ביותר ללקוחות המשרד. צוות המשרד מקפיד על זמינות מוחלטת ללקוח והיצמדות מלאה לצרכיו, אמינות, שקיפות מלאה והגינות, על מנת להשיג עבורו את התוצאות הטובות ביותר.

המשרד משלב התמחות מקצועית וניסיון רב, מוניטין וידע לצד רעננות, להט ויצירתיות, המאפשרים להעניק ללקוחות המשרד, קטנים כגדולים, שירותים משפטיים מקיפים ואיכותיים, תוך שימת דגש על ההיבט האישי והצרכים של כל לקוח ולקוח.

המשרד חרט על דגלו לדאוג לכל לקוח ולקוח כאילו הוא הלקוח היחיד, ובעקבות כך רובם המכריע של לקוחותינו הנם לקוחות קבועים או חוזרים כאלה שהופנו ע"י לקוחות קודמים.

זקוקים לייעוץ משפטי מקצועי? פנו אלינו ונשמח לסייע.