עו"ד מקרקעין

עו"ד מקרקעין מנוסה

תחום המקרקעין הוא תחום ענף ומורכב ברמה המשפטית. בכל הקשור לפרויקטים, רכישה או מכירה של דירה ו/או מקרקעין עו"ד מקרקעין יכול להפוך כל תהליך לפשוט ובטוח הרבה יותר. עו"ד מוניר רמאל מסייע ללקוחותיו בכל מה שקשור למקרקעין ברמה המשפטית, עיסוק הדורש ידע נרחב והשקעה מתמדת ברכישת ידע נוסף כדי להישאר מעודכן בשינויים החלים בתחום לכל אורך הדרך. תפקידו של עורך דין העוסק במקרקעין מתפרש על פני פנים רבות של עולם הנדל"ן, לכן יתכן ואינכם בטוחים האם עבור הצורך שלכם יכול בעל מקצוע זה להציע סיוע משפטי. בדיוק בגלל זה אנו נפרט בפניכם על תפקידיו השונים כדי שתוכלו להיות בטוחים האם זהו השירות הנחוץ לכם.

עו"ד מקרקעין – מהו תפקידו?

עורך דין לדיני מקרקעין הינו עורך דין הבקיא ובעל ניסיון ,בין היתר, בכל החוקים הרלוונטיים ,בהתמודדות מול הרשויות ושלטונות המס השונים ,אשר יעניק לכם שירות משפטי רחב ומגוון והכל כדי להבטיח לכם שקט נפשי וביצוע הפעולות הדרושות במקצועיות ומיומנות ,דבר אשר בא לידי ביטוי בייצוג ומתן ליווי צמוד ללקוחות החל משלב המשא ומתן בין הצדדים ,איסוף כל המסמכים והאישורים הרלוונטיים , עריכת בדיקה מקיפה של הזכויות והמצב המשפטי של הנכס ,תכנון מס נכון באופן שהלקוח יקבל את הכלים הדרושים לו לבחינת כדאיות העסקה . מכאן וככל שתתקבלנה החלטה חיובית לביצוע העסקה יתחיל השלב של עריכת החוזה הרלוונטי  בתחום המקרקעין ,   , שבמסגרתו העורך דין ידאג למנגנונים שיבטיחו למוכר ו/או לקונה , לפי העניין , את קבלת ותשלום התמורה ,רישום הערת אזהרה, קבלת החזקה בנכס ,את כל ההתחייבויות ההדדיות של הצדדים וכן יבטיחו את רישום הזכויות באופן סופי ומוחלט בלשכת רישום המקרקעין (בטאבו). 

עורך דין מומחה לדיני מקרקעין יכול להוות גורם מכריע בהתמודדות מול רשויות מיסוי מקרקעין- כיוון שללא ליווי ומעקב צמוד של עורך דין אשר יבטיח תהליך נכון ובטוח עד לקבלת שומות מס סופיות לעסקה הרלוונטית ובמידת הצורך גם הגשת ערר על שומת המס בטרם תהפוך לסופית ובתוך הזמן הקבוע בחוק כדי להבטיח חיסכון בתשלום המסים בהתבסס על הנתונים של העסקה ,והכל בתוך המועדים הקבועים בחוזה , לא ניתן יהיה להשלים את העסקה ולרשום את הזכויות על השם של הקונה , ועלולים להופיע חיובים לקנסות לשני הצדדים, הפרת הסכם והליכים משפטיים ארוכים יקרים ומייגעים. המשרד שלנו הינו בעל ניסיון עשיר בהובלת עסקאות מקרקעין מכל הסוגים והנותן מענה וייעוץ משפטי בתחום המקרקעין בישראל ומלווה צדדים פרטיים וחברות בעסקאות נדל"ן כגון רכישת ומכירת דירות,קרקעות, נדל"ן מסחרי, ועוד.

התפקידים של עו"ד מקרקעין הם מגוונים למדי, כפי שהזכרנו קודם לכן. אחד מהתחומים בהם יוכל עורך דין זה לסייע לכם הוא ברכישת/מכירת דירה ו/או מקרקעין. עורך הדין יסייע לכם לבחון האם הדירה ו/או המקרקעין ,לפי העניין, אותה אתם מעוניינים לרכוש אכן כשרה למכירה ברמה החוקית. כלומר, האם היא נקיה מעיקולים ו/או  זכויות צד ג' כלשהו  בשל חובות למשל, האם אתם רוכשים דירה מקבלן אשר הפרויקט אותו הוא מנהל אכן חוקי ומתנהל בהתאם לחוקים הרלוונטיים . בנוסף, עורך הדין יבחן לפרטי פרטים את חוזה הרכישה. עורך דין זה יסייע לכם בכל הקשור גם במכירת או השכרת דירה. הוא יוודא כי אתם מוגנים ברמה החוקית המספקת בחוזה המכירה או ההשכרה. לבסוף, עורך דין מתחום זה יכול גם ללוות אתכם בפרויקטים שונים בתחום המקרקעין, כמו בפרויקטים של התחדשות עירונית, פרויקטים של יזמות נדל"ן ורישום של פרויקטים שונים והשגת אישורים רלוונטיים וחיוניים לקידום הפרויקטים.

קבלת החלטות ללא חשש

בעזרת סיועו של עו"ד מוניר רמאל אשר יש לו מוניטין ארוך שנים בתחום המקרקעין, תוכלו לגשת לכל החלטה, חתימה או הגשה ללא חשש. זהו עו"ד מקרקעין המכיר מלפני ומלפנים את התחום המורכב הזה, כך שיש ביכולתו להעניק לכם ביטחון ושקט נפשי מלא שיש מי שדואג לאינטרסים שלכם. השקיעו בהגנה על עצמכם ברמה החוקית וללא ספק תשמחו על ההחלטה הנפלאה שקיבלתם. אם אתם עומדים בפני יציאה לדרך חדשה בעולם המקרקעין, זו היא הבחירה הנכונה ביותר.

עורך דין דיני מקרקעין

הסוגיות בדיני מקרקעין מורכבות ונרחבות   חוקים ותקנות רבים. אם נחוץ לכם עורך דין דיני מקרקעין חשוב שתבחרו בבעל מקצוע המתמחה והמנוסה בתחום, אשר בקיא בתחום המשפטי סביב נושא זה היטב. עו"ד מוניר רמאל מתמחה בדיני מקרקעין ומציע שירותים ללקוחות העומדים ,בין היתר, בפני רכישת ומכירת דירה, רכישת ומכירת מקרקעין ,פירוק שיתוף במקרקעין, תביעות פינוי מושכר, השגת גבול,  הפקעות, ייצוג בבתי הפשט והכנת הסכמי שכירות והסכמים שונים בתחום לרבות מתן ייצוג משפטי בפני הערכאות המשפטיות השונות  אין להקל ראש בבחירת עורך דין בתחום זה, משום שעורך דין מנוסה ומומחה יש ביכולתו להפוך את התהליך אל מול הגורמים השונים ליעיל וברור הרבה יותר וכן להביא אתכם לידי מצב שלעולם לא תתחרטו על הבחירה שלכם, דבר שיתגלה בשלב שבו תשיגו תוצאות משביעות רצון , וזאת בין היתר בכל אחד מהתחומים דלעיל . בהמשך המאמר תוכלו ללמוד כיצד תוכלו לבחור בצורה הטובה ביותר את עורך הדין שלכם.

עורך דין דיני מקרקעין – הכיצד תבחרו נכון?

מהי הדרך הטובה לבחור עורך דין דיני מקרקעין אשר ייעץ וילווה אתכם? ובכן, ישנם מספר דברים שחשוב לבדוק בטרם תעשו את בחירתכם. ראשית, מומלץ לבחור בבעל מקצוע הבקיא בתחום בו אתם חפצים. עורך דין מקומי יהיה בעל ידע יקר ערך בתחום המקרקעין באזור אשר אין לו תחליף, לכן הוא יוכל לייעץ לכם מהניסיון שצבר באיזור מושבו באופן  המדויק ביותר ובהתבסס על נתונים חותכים ומוכחים.  . שנית, חשוב מאוד לבחור בעורך דין אשר יש לו ניסיון שאינו משתמע לשתי פנים. תחום המקרקעין  מצריך ניסיון, בקיאות וידע רב של אותו בעל מקצוע גם בפני הערכאות המשפטיות השונות וזאת כדי להבטיח שתהיו מוגנים בכל ההיבטים המשפטיים גם הלכה למעשה ולא רק תיאוריטית. לבסוף, בהחלט כדאי לבדוק האם ישנן המלצות על אותו עורך דין, האם ישנם לקוחות מרוצים מהם תוכלו לקבל המלצה על פעילותו והישגיו המרשימים.

השקיעו ביסודות איתנים

תחום המקרקעין דורש לא אחת השקעת משאבים כבירים, וכפועל יוצא מכך  אתם וודאי מעוניינים להבטיח ייצוג משפטי הולם שיעניק לכם הגנה אולטימטיבית על המשאבים שלכם. . עורך דין דיני מקרקעין מקצועי בעל ידע מעמיק ויסודי בתחום יבטיח  לכם תוצאות מיטביות  ויחסוך לכם הוצאות וסיכונים מיותרים. עו"ד מוניר רמאל הוא בעל וותק מוכח בתחום המקרקעין בצפון הארץ, כך שאם זהו האזור בו מתנהלת הפעילות שלכם או שבו משקיעים את מיטב המשאבים שלכם אז לבטח תוכלו ליהנות מייעוץ ומתן שירות משפטי הולם וביטחון מלא בכך שהנכם מלווים בייעוץ וייצוג מטעם בעל מקצוע בקיא, מנוסה ומיומן.  

עו"ד מקרקעין
×

שיחת ווטסאפ