עורך דין לענייני ביטוח לאומי

ייעוץ בנוגע לביטוח לאומי

אם הנכם מעוניינים להגיש תביעה לביטוח לאומי, ליווי של עורך דין לענייני ביטוח לאומי הוא בהחלט הכרחי אם ברצונכם לקבל את מלוא הזכויות המגיעות לכם. לביטוח לאומי ניתן להגיש תביעות במגוון תחומים כמו נכות כללית,נכות מתאונה-תאונת עבודה, ניידות סיעוד, אבטלה ועוד. עו"ד מוניר רמאל עוסק בייצוג של לקוחות בתביעות אל מול הביטוח הלאומי שמטרתן להביא למיצוי הזכויות של מיוצגיו, אל מול גוף ציבורי זה. לא פעם תביעות לגוף זה כרוכות בתהליכים מסובכים שעבור מי שאינו מכיר את התהליכים הללו עשוי להיתקל במכשולים רבים, לכן חשוב להיעזר בסיוע מקצועי. למרבה המזל עורך דין המכיר את התחום היטב יוכל להציע לכם את הליווי הטוב ביותר.

עורך דין לענייני ביטוח לאומי – אילו סוגים של תביעות ישנם

הסיוע של עורך דין לענייני ביטוח לאומי יכול לבוא כעזר במגוון סוגי תביעות, אותן ניתן להגיש לביטוח לאומי. אחד מסוגי התביעות הללו הוא תביעת נכות כללית. אנשים הסובלים מנכויות בדרגות שונות אשר פוגעות באיכות החיים ויכולת ההשתכרות שלהם, יכולים לתבוע מביטוח לאומי סיוע כלכלי משמעותי. תביעה נוספת אותה ניתן להגיש היא בגין תאונה, אשר הביאה גם היא לאובדן כושר השתכרות ולהרעה באיכות החיים. גם אזרחים בגיל השלישי יכולים להגיש תביעות לביטוח לאומי כדי לקבל סיוע כלכלי, סיוע סיעודי בבית וכמובן גם עבור קבלת קצבאות שונות. נשים אשר הפכו לאימהות זכאיות גם הן להגיש תביעות עבור קצבאות ומענקים עבור לימודים למשל.

קבלו את הזכויות המגיעות לכם

תפקידו של עורך דין לענייני ביטוח לאומי הוא לסייע לכם לקבל את הזכויות המגיעות לכם מהגוף הציבורי הזה. עו"ד מוניר רמאל בעל הניסיון העשיר בתחום מכיר היטב את התחום ולכן יש ביכולתו לפעול בצורה הטובה כדי שתוכלו אתם לקבל את הסיוע הדרוש שלכם, לא משנה כיצד נסיבות חייכם השתנו. ליווי בהגשת התביעה יגדיל באופן משמעותי את סיכוייכם לקבל את מה שאתם זכאים לו מבחינת החוק. לא תצטרכו לעמוד אל מול גוף זה לבדכם ולהבין כיצד לעמוד בכל המכשולים אשר עלולים להתקיל אתכם בדרככם, בעזרת סיוע של עורך דין מנוסה תדעו שאתם נמצאים בדרך הנכונה להצלחה.

עורך דין לביטוח לאומי
×

שיחת ווטסאפ