עורך דין ירושה

עו"ד ירושה

תחום עבודתו של עו"ד ירושה דורש רגישות רבה בהתנהלות אל מול לקוחותיו. עו"ד מוניר רמאל מלווה את לקוחותיו בכל הקשור לתחום הירושה, בין אם מדובר בניסוח צוואה ו/או הסכם חלוקת עיזבון או בהגשת צו ירושה ו/או צו קיום צוואה ו/או  ובייצוג יורשים ונהנים. במקרים מסוימים עשויה להתעורר מחלוקת בקרב יורשים או בקרב אלה הטוענים לירושה על אף שהם אינם כתובים בצוואה. מקרים אלה דורשים התמחות משפטית ענפה מטעם עורך הדין, שכן ישנו לוח זמנים מוגדר וחוקים רבים אותם יש להכיר כדי להבטיח תהליך נכון ויעיל. זהו תחום רגיש משום שהוא נוגע לרוב גם באבל של היורשים, לכן חשוב שיהיה לצדכם עורך דין אשר ידע לנהל את תהליך הירושה ברגישות ,בהקשבה רבה ובהבנה מרבית לצרכים שלכם.

עו"ד ירושה – כיצד הוא יסייע לכם?

כדי לוודא שהצוואה הכתובה אכן תהיה בעלת תוקף משפטי עו"ד ירושה חייב להיות נוכח בעת ניסוח הצוואה. יחד עם זאת גם כאשר נכתבה הצוואה כדין, עדיין עלולות להתגלע מחלוקות בעת הבקשה לקיום הצוואה וההוצאה  אל הפועל מטעם היורשים. כדי לקיים את הצוואה יש להגיש בקשה למתן צו לקיום צוואה אשר יאפשר להכיר בצורה חוקית ביורשים הכתובים בה. מדובר בתהליך נפוץ אשר אחריו יש לעקוב בדיוק רב כדי למנוע עיכובים או כל סוג של מפחי נפש. במקרים שבהם יש מתנגדים לצוואה אז התהליך כמובן הופך למורכב יותר. במקרים אלה ליווי של עורך דין בתחום הירושה הוא אינו המלצה, אלא חובה אם ברצונכם להגיע לתוצאות האופטימליות עבורכם.

כיצד תבחרו עורך דין לענייני ירושה?

הבחירה של עו"ד ירושה צריכה להיעשות בקפדנות רבה, על בסיס מספר דרישות. עו"ד מוניר רמאל מביא עמו ניסיון נרחב בתחום זה, לכן יש לו את הכלים המקצועיים לנהל את כל התהליך באופן נקי ויעיל עבור כל המעורבים. חשוב שתבחרו בעורך דין בעל מוניטין, המלצות וידע נרחב ומוכח בתחום, אשר ילווה אתכם בשקיפות מלאה ובמסירות. בחרו בעורך דין אשר יתן מענה מלא לכל שאלותיכם ויבין את הקשב הנדרש בשיח עם מי שנמצא בתהליך של אבל. אינכם צריכים לעבור את התהליך לבדכם וללא תמיכה, ישנו מי שידאג לרווחתכם.

עורך דין ירושה מומלץ

נושאים שקשורים בירושה של אדם שהלך לעולמו הם תמיד נושאים רגישים שאין זה נעים להתעסק בהם. יחד עם זאת – לאחר שהצוואה של המנוח נחשפת צריך לחלק את העיזבון שלו על פי רצונו הוא ואיך שהוא ציווה ובמקרים מהסוג הזה יש לפנות אל עורך דין ירושה מומלץ. חשוב לדעת שאין הרבה מקום לפרשנות אישית בעת חשיפה של צוואה ויש צורך למלא אחר התוכן שלה בדיוק כפי שהוא מופיע בצוואה. עורך הדין מומחה בתחום ידע לתת ייעוץ והכוונה במקרים שבהם מי מהיורשים חש שנעשה לו עוול או שהוא מקופח והוא גם יהיה נחוץ במידה וכלל היורשים בהסכמה מלאה ירצו לבצע חלוקה שונה של העיזבון.

 

איך מוצאים עורך דין ירושה מומלץ?

לא כל עורך דין יכול להציע שירותים בנושא של ירושות וצוואות מאחר ותחום זה דורש מומחיות ובקיאות ספציפית לרבות ניסיון להתמודד עם כל הקשיים אשר יתעוררו מפאת יחסי הקרבה שבין הצדדים ורגישות היתר המצריכה טיפול עם כפפות של משי וזאת בלשון המעטה . כאשר מחפשים עורך דין ירושה מומלץ צריך לוודא שיש לו ניסיון רב ככל האפשר בייצוג לקוחות בתחום זה על מנת שאפשר יהיה לדעת שהידע שלו נרחב ושיש לו את הניסיון הדרוש למתן פתרונות לכל בעיה אשר תתעורר בנוגע לירושה ו/או הצוואה שהמנוח הותיר אחריו. כאן לא מדובר אך ורק בנושא משפטי שיש לו השלכות משמעותיות אלא יש ערך מוסף להתייחסות רגישה ומלאת אמפטיה לאנשים שזה עתה איבדו קרוב משפחה אהוב ויקר. הנושא של סכסוכי ירושה נחשב לרגיש מאוד ועורך הדין שמטפל חשוב שיהיה בעל יחסי אנוש טובים ואשר יש לו מספיק ניסיון כדי להתמודד עם מקרים כאלה.

 

החשיבות של ליווי צמוד מצדו של עורך דין

אם המוריש הותיר אחריו צוואה אז החלוקה אשר באה לידי ביטוי בצוואתו מהווה רצונו הסופי והמוחלט לאופן חלוקת הנכסים עפ"י הצוואה אלא אם כן כל הנהנים מכוח הצוואה הגיעו ביניהם לידי הסכמה שלפיה הנכסים יחולקו באופן השונה מהחלוקה המופיעה בצוואה שהותיר אחריו המנוח ואז יש לפנות אל עורך דין ירושה מומלץ, אשר ידאג לעריכת הסכם חלוקת עיזבון ולתת ייעוץ נכון והמתאים לכל הנהנים מכוח הצוואה תוך שמירה על זכויותיהם בין אם הן מופיעות בצוואה ובין אם הן לא מופיעות בצוואה . חשוב לפנות לעורך דין מומחה בתחום עוד בשלב מוקדם כדי לתת מענה מקצועי ומהיר ושלא יוצר מצב שבו תיעשה פעולה העלולה לפגוע בתהליך רישום הזכויות תוך חיוב במסים כאשר פעולה מהסוג הזה וככל שהיא תיעשה בהתאם לכללים הקבועים בחוק היא בוודאי פטורה ממסים ולכן הטיפול בתיקים מהסוג הזה יש להפקיד בידיו של עורך דין המתמחה בירושות וצוואות כדי להבטיח לכם את התוצאות הטובות ביותר ואת הפתרונות שמהם כל הנהנים יהיו מרוצים ושבעי רצון .

משרד עורכי הדין מוניר רמאל מציע שירותים משפטיים בתחומי הירושות והצוואות מעל 20 שנה, עם ידע נרחב וניסיון עשיר.

×

שיחת ווטסאפ