עורך דין תאונות דרכים בצפון

עורך דין תאונות דרכים בצפון

אנו יודעים היטב שהכביש עלול  להיות מקום מסוכן. למרבה הצער תאונות דרכים בהחלט עשויות לקרות והנזקים עשויים להיות כבירים. במקרה בו נפגעתם בתאונת דרכים חשוב לפנות לסיועו של עורך דין תאונות דרכים בצפון אשר יבטיח כי תקבלו את הפיצויים המגיעים לכם, בין אם בגין נזקי הגוף שנגרמו לכם וזאת מכוח פוליסת ביטוח חובה של רכבכם  או בגין נזק רכוש מכוח פוליסת ביטוח מקיף של חברת הביטוח של רכבכם אומחברת הביטוח של הרכב הפוגע – כאן יש לבחון היטב באיזו אופציה לבחור וזה בוודאי תלוי בנסיבות התאונה ושיקולים נוספים רבים . עו"ד מוניר רמאל מתמחה בייצוג של נפגעים בתאונות דרכים באזור הצפון והשגת הפיצויים המגיעים להם. בסיוע של עורך דין מנוסה תוכלו לדעת בדיוק מהן הזכויות המגיעות לכם וכיצד תוכלו לקבל אותן. 

עורך דין תאונות דרכים בצפון – הקפידו לבחור נכון !

חשוב לבחור עורך דין תאונות דרכים בצפון בצורה נכונה, כדי שתוכלו להבטיח קבלת  מלוא הפיצויים להם אתם זכאים. עורך הדין אותו אתם בוחרים צריך להיות כזה המתמחה בתחום של דיני נזיקין, התחום המשפטי הקשור בכל מה שכרוך בנזק הנגרם לאדם ברמה הפיזית או הגופנית. יחד עם זאת, מומלץ שיהיה  עורך דין נזיקין המתמחה בפרט בייצוג של נפגעי תאונות דרכים, משום שבקיאות , ניסיון , ומומחיות ספציפית .בתחום מבטיחים תוצאה מיטבית ובלתי מתפשרת ., . בחרו נכון את עורך הדין אשר מייצג אתכם ותיהנו מהרבה יותר שקט נפשי והכל בידיעה שאתם נמצאים בידיים טובות.

קבלו את הפיצויים להם אתם זכאים

אך ורק עם ליווי של עורך דין תאונות דרכים בצפון תוכלו לקבל את הפיצויים המגיעים לכם במלואם והמשקפים נאמנה את הנזקים שנגרמו לכם. חברות ביטוח אינן תמיד ששות להעניק את מלוא הפיצויים וכאשר התובע אינו מיודע, הוא עשוי להתפשר על פחות ממה שמגיע לו בפועל. עו"ד מוניר רמאל עוסק זמן רב בתחום זה ויש לו את מלוא הניסיון כדי להבטיח לכם שתקבלו את הפיצויים המרביים להם אתם זכאים. אם חלילה הייתם מעורבים בתאונת דרכים, ייצוג של עורך דין המתמחה בתחום הוא הבחירה הנכונה.

עורך דין תאונות דרכים בצפון

תאונת דרכים שלא במסגרת העבודה:

חשוב לדעת כי במקרה של תאונת דרכים רגילה שלא אירעה במהלך העבודה אסור בהחלט האיסור על צירוף חוות דעת רפואית מטעם הניזוק לכתב התביעה, ובהתאם לתקנות הפלת"ד התובע רשאי לכל היותר להגיש בקשה למינוי מומחה רפואי מטעם בית המשפט על מנת לקבוע את אחוזי הנכות שנותרו אצלו בעקבות התאונה.

גם כאן צריך לפנות לעו"ד מיומן ומנוסה שיודע לקרוא את התמונה הרפואית בטרם יפעל להגשת התביעה, להכווין את לקוחותיו לכל מיני בדיקות רפואיות , אבחונים והדמיות שעשויים להגביר את הסיכויים בשכנוע בית המשפט למנות מומחה רפואי מטעמו, כאשר הגם שהמגמה הרווחת בסוגיה זו נוטה כלפי מינוי מומחים רפואיים מטעם בית המשפט ברוב המקרים דא עקא עדיין הנטל מוטל על המבקש-הנפגע להניח בפני בית המשפט בבואו לעתור למינוי מומחה תשתית רפואית המעידה על קיומה של "ראשית ראיה" בעניין היוותרות נכות רפואית צמיתה בתחום רפואי ומכאן קיימת חשיבות עליונה בבחירת עו"ד מצוין מיומן ובקיא בכל הפרטים.  

×

שיחת ווטסאפ